Kategoriler

Ana Sayfa

Kategori

Hemen Sat

Garanti

Servis

Mağazaya Git

Sosyal Sorumluluk

Öğrenci Burs

Okumak istiyor ama mali durumu el vermeyen başarılı veya başarısız ayrımı yapmadan firmamız her yıl belirli adette Yeni Öğrenciye Burs vermektedir.

 

Üstelik verilen Burs hizmeti her ay ve eğitim süresince kesintisiz verilmektedir. Tamamen hayır amaçlı yapılan bu uygulamada öğrenciler eğitimleri bittikten sonra herhangi bir şekilde geri borç ödemesi şeklinde aldıkları bursları geri ödemesi gerekmiyor. Tamamen karşılıksız ve bedelsizdir.

 

Daha önce firmamızdan MOBiLKASK Burs alıp eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli departmanlarımızda kendilerine isterlerse İş İmkanı da sağlanmaktadır.

 

Yeni öğrenci burs başvurusu yapmak için Tıklayınız …

 

Sokak Hayvanları

Sokak hayvanlarının barınması ve beslenmesi konusunda görev almak isteyen kişilere MOBiLKASK İş İmkanı sağlamaktadır. Ağzı ve Dili olmayan Canlar için bir adım atılması bizi oldukça mutlu edecektir.

 

Yaralı ve sağlık bakımına, barınmaya veya yardıma ihtiyacı olan hayvanları bize bildirmek için Başvuru Formu için Tıklayınız …

 

Girişimci Desteklerimiz

Sermaye sıkıntısı veya Bilgi eksikliği çeken Ticaretin getirdiği Riskler konusunda endişesi olan Girişimciler için MARKA Danışmanlık Hizmeti veriyoruz, 

 

Projeniz konusunda yardım ve destek almak için Başvuru Formu Tıklayınız …

 

Çalışan Hakları

MobilKask ' ta işe başladığınız da kendinizi mutlu hissedeceksiniz, Mobbing uygulanmayan bir ortamda çalışmak kadar güzel bir şey yok.

 

Çalışanlarımızın huzurunu sağlamak için Mobbing uygulayan yöneticilerle kesinlikle çalışmıyoruz.

 

Yılbaşı ve Bayramlar da harçlığınız MOBiLKASK 'tan ve yine ayrıca Doğum gününüz de izinlisiniz ve 2.000 TL ikramiyeniz 1 iş günü önce Banka Maaş hesabınıza yatmaktadır. 

Tüm Resmi Tatiller ve Doğum gününüzde ücretsiz izin hakkı MOBiLKASK 'tan size hediye.

 

Bayi Hakları

Firmamız bayisi olan işletmelere Yeni Müşteriler kazanabilmeleri için Pazarlama Stratejilerimizi paylaşıyoruz, Ayrıca Google ve Sosyal Medya da Reklamlarının yapılması konusundan destek oluyoruz,

 

Dijital Dünyaya adım atmak isteyen Bayilere Kurumsal E-Ticaret Web Sitelerinin kurulması ve yönetilmesi konusunda hem eğitim hem de teknik destek sağlıyoruz.

 

Bayilik İş Fırsatları ve Başvuru Yardım Formu için Tıklayınız …

 

Tüketici Hakları

12 Ay boyunca Satış öncesi ve Sonrası karşılaşacakları her türlü sorun teknik konuda ücretsiz destek sağlıyoruz. Haklı Tüketicinin mağdur olmaması için 81 ilde yüzlerce bayimizle var gücümüzle çalışmaktayız.

 

Yardım Talepleri ve Sorularınızı bize iletmek için Tıklayınız …

Anasayfaya Dön