Kategoriler

Ana Sayfa

Kategori

Hemen Sat

Garanti

Servis

Mağazaya Git

MOBiLKASK Nedir ?

Cihazımızın Garantisinin Karşılamadığı Kullanıcı veya Doğal yıpranmalar kaynaklı oluşabilecek arızaları Garanti altına alan Servis Programının adıdır MOBiLKASK.

 

Her marka model Cep Telefonu ve Elektronik Eşya için Tamir Bakım ve Kurulum Servis desteğini Profesyonelce Garantili şekilde Tüketiciye sunmaktadır.

 

Neleri Kapsar ?

Fabrika kaynaklı arızalar, Kullanıcı kaynaklı arızalar (Kırılma Dahil), Doğal sebeplerden kaynaklı arızalar ve diğer talihsiz durumlarda devreye giren ücretsiz servis hizmetidir. Tüketici için en büyük faydası Serviste EK Ücret ödemeden Tamir desteği sunmasıdır.

 

Hangi Cihazlara Yapılır ?

Başlıca Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar, Leptop, Kamera, Küçük Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Klima, Televizyon, Kişisel Bakım Ürünleri Cihazlarınızı ve Ev / İş Yerinizde bulunan her türlü Elektronik Eşyaya MOBiLKASK alabilirsiniz.

Sonradan MobilKask Alınır mı?

Evet,  İkinci el ürünlerinize ve Garantisi olsun yada olmasın her türlü Elektronik ürününüze MOBiLKASK alabilirsiniz.

Tamir Görmüş Cihazlara Olur mu ?

Tamiri yapılmış sağlam çalışır vaziyette olan cihazlarınıza gönül rahatlığıyla MOBiLKASK Uzatılmış Garanti alabilirsiniz.

Yurt dışı Cihazlar ?

Pasaport kaydı olan cihazlara da MOBiLKASK alabilirsiniz ve Ayrıca bir faydası daha Cihazınızın Türkiye Garantisini de MOBiLKASK sayesinden almış olursunuz. Cihazınız Türkiye de 81 ilde Ücretsiz Tamir hakkına sahip olur.

 

Neden Gerekli ?

Cihazımız arızalandığında veya bozulduğunda Yüksek Servis ücreti ödememek için MOBiLKASK Garantisi başlatmakta fayda var, MOBiLKASK Servisleri Uzatılmış Garanti Paketiniz den ücretini Firmadan alır ve sizin cebinizden para çıkmaz.

 

Nasıl Yapılır ?

Hemen MobilKask başlatmak için Tıklayınız …

Anasayfaya Dön