Kategoriler

Ana Sayfa

Kategori

Hemen Sat

Garanti

Servis

Mağazaya Git

İade ve Geri Ödeme

Firmamız veya bayilerimizin  mobilkask.com.tr üzerinden satmış oldukları ürünler de koşulsuz iade süresi yasal olarak peşin işlemlerde 14 gün, taksitli işlemler de 7 gün içinde iade talep edebilir ve ödemenizi yasal süreçte banka hesabınıza nakit olarak alabilirsiniz.

 

İade talebi iletmek istediğiniz üründe sizden kaynaklı arıza olmaması ve Ambalajının açılmamış ve bozulmamış olması şartı yasal olarak aranmaktadır, Kullandığınız ürünleri tekrardan başka bir tüketiciye satamayacağımız için iade almamız da mümkün değildir.

 

Yine de her türlü iptal iade talebinizi bizimle paylaşmanızı rica edeceğiz, Bazen elimizde olmasa da üretim kaynaklı ayıplı ürünler olabiliyor bu gibi durumlarda herhangi bir kargo ücreti veya ek ücret ödemesi yapmanıza gerek kalmadan MOBiLKASK hem ürününüzü iade alacak hem de isterseniz Tamirini ücretsiz yaparak adresinize kadar size ulaştıracaktır.

 

Çok daha güvenli bir e-ticaret deneyimi yaşamak için mobilkask.com.tr dışında satıcılara elden ödeme yapmayınız. Ödemeleriniz MOBiLKASK üzerinden sağlandığı sürece her daim MOBiLKASK Güvencesi altında olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

 

Yasal Ticaret Bakanlığı Web Site Doğrulama Adresimiz : https://www.eticaret.gov.tr/siteprofil/2841680166312257/mobilkaskcomtr 

 

İptal veya İade Talebi - Geri Ödeme Talebi iletmek için Tıklayınız …

Anasayfaya Dön